Štítek Reklama
7. 1.2016

Trailer: Muzikál aneb cesty ke štěstí. Na to musíte do kina!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Muzikál aneb cesty ke štěstí je hudební film o dnešních mladých lidech a jejich životech - o touze po úspěchu, kamarádství, rivalitě, odvaze. A ano, také o lásce.

Film vypráví příběh třídy pražské konzervatoře, která má na letním soustředění nazkoušet Starce na chmelu. Studenti jsou ze začátku znechucení, že se budou věnovat klasickému českému muzikálu.

Během zkoušení je pohltí kouzlo Starců, ale nechtějí se spokojit se starou choreografií. Do svého nastudování přidají prvky klasického tance, ale i street dance, hip-hop či pohybové divadlo.

Neúnavně budují muzikálové představení, do kterého vkládají veškerou svou energii, odvahu a talent. Termín představení se neúprosně blíží a v sázce je mnoho. Úspěch může znamenat vytoužený začátek cesty za uměleckým snem.

Ve filmu jsou použity původní písně Starců na chmelu. V hlavních rolích uvidíme Vicu Kerekes, Romana Vojtka, Martina Písaříka, Jiřího Korna, Adama Mišíka, Vladimíra Polívku a další. Film doplní nové verze písní a hudba od Petra Maláska, pro kterého není srdcovější záležitost než filmový muzikál Starci na chmelu. Původní hudbu k němu napsal právě jeho otec. Režie se ujala Slobodanka Radun.

Nej české filmové hlášky: Slezte z toho lustru, Donalde, vidím vás! a další

Nejlepší filmy Tima Burtona: Koukněte na seznam 7 pecek

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama