Štítek Reklama
4. 6.2010

Třináctiletý Cody Simpson - nová konkurence Justina Biebera?

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Justin Bieber a Cody Simpson - Autor fotografie: Foto MySpace zpěváků, koláž Martin Adam

Netrvalo to dlouho a kanadskému idolu dívčích srdcí, šestnáctiletému Justinu Bieberovi, objevili hudební skauti konkurenci. Jmenuje se Cody Simpson, je mu třináct a jeho první písnička byla o... slepičích plenkách.

Justin Bieber (16) a nováček na světové pop scéně Cody Simpson (13) mají společné to, že je jejich manažeři objevili na internetu.
Zatímco Kanaďan Bieber už nějaký ten měsíc uvádí do mdlob dívky po celém světě, všeobecná hysterie kolem mladinkého Australana Cobyho zatím nenastala. Ale co není, může být. Předpoklady pro to má Coby docela dobré.
Narodil se na australském Zlatém pobřeží a protože se mu líbilo, jak táta na grilovačkách baví sousedy kytarou, začal se na ni v sedmi letech učit. "Moje první písnička byla o plenkách pro slepice. Nojo, o čem tak mohl sedmiletý mozeček přemýšlet," píše o sobě na MySpace profilu.

Z Austrálie do Ameriky
Ve dvanácti začal dělat vlastní coververze oblíbených zpěváků (Jason Mraz nebo Justin Timberlake) a svoje pokusy věšel na internet. Tam si jeho předělávek  - Mrazovy I´m Yours nebo Jacksonovy (poslechněte si) I Want You Back (poslechněte si) - všiml lovec talentů Shaun Cambell, pozval si Codyho do Ameriky, podepsal s ním smlouvu a v dubnu 2010 mu pomohl natočit první singl iYiYiY, na němž hostuje rapper Flo Rida. Písnička vyšla 1. června. "Je to song o holce, na kterou myslím a je mi smutno, když není se mnou. Myslím, že s tím textem se ztotožní každý," říká kluk, který v současné době pracuje na celém albu.
Uvidíme, jak se mu bude dařit. Podle Codyho videí na YouTube, která vidělo už víc než 4,5 milionu lidí, se zdá, že nouzi o fandy mít tenhle blonďák nebude.

Justin Bieber nikdy neříká nikdy
A co je nového u Justina Biebera? Ani ten nelení a do světa vypustil song Never Say Never, hlavní melodii chystané předělávky Karate Kida z roku 1984. V písničce si zahostoval hlavní hrdina nové verze, dvanáctiletý Jaden Smith. Jaden je syn herce Willa Smithe a v Karate Kidovi bude hrát spolu s Jackie Chanem.

Cody Simpson feat. Flo Rida a iYiYiY

Justin Bieber feat. Jaden Smith a Never Say Never

Takhle vypadjí slepičí plenky

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama