Štítek Reklama
10. 2.2011

Turné The Rolling Stones ohroženo. Kvůli Jaggerovu penisu

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Mick Jagger: Je takhle velikej! - Autor fotografie: Foto Shutterstock

Vítáme vás v dnešním Šrumci v showbizu. Do hledáčku fanoušků i hudebních novinářů se dostal penis frontmana The Rolling Stones Micka Jaggera. Výroky o jeho velikosti totiž zapříčinily roztržku, která ohrožuje aktuální turné kapely. Téma jako stvořené pro naši rubriku.

Kytartista The Rolling Stones Keith Richards si vzal na paškál velikost mužství parťáka Micka Jaggera. Minulý rok na podzim Richards zažertoval na téma "hudební velikán není v jistých partiích příliš štědře obdařen," jenomže velikána Jaggera narážka na údajnou nedostatečnou velikost urazila a podle britského bulvárního plátku The Daily Mirror dodnes s Richardsem nemluví.

Co Richards konkrétně řekl? Vloni v říjnu během interview předčítal úryvek ze své autobiografie Live. V ní mimo jiné označil Jaggera jako "nesnesitelného," nazval ho "děvka Brenda" a konečně prohlásil, že zpěvačka "Marianne Faithfull (s níž Jagger žil) si s tím malým pinďourem (myšleno Jaggerem) nic neužila."

Ať už je to z velikostí Jaggerova přirození jak chce, tohle je prostě...obrovské.

Celou situaci ještě víc vyhrotil, když na výzvu, aby se omluvil, odpověděl: "Vím jistě, že spousta žen mu ublížila mnohem víc. Jerry Hall ho naprosto zničila."

Ryze chlapská záležitost však začíná ohrožovat i profesní kariéru obou aktérů. Nejsou totiž schopni dohodnout se ani na základních bodech programu chystaného turné.

Miley Cyrus: Kouřit šalvěj bylo špatné
Ale nyní o dvě generace zpátky. Idol teenagerů, mladá zpěvačka Miley Cyrus promluvila v obřím rozhovoru pro časopis Marie Claire o nechvalně známém videu, na kterém kouří šalvěj divotvornou. "Měla jsem dát svým fanouškům lepší příklad," prohlásila. "Bylo to špatné rozhodnutí hlavně kvůli nim, kvůli tomu, co pro ně reprezentuji."
Inu, jak sama zpívá, ji nikdo nezkrotí.

 


Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama