Štítek Reklama
25. 4.2011

Britney Spears hubne, Susan Boyle se vrací do vesnice

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Britney na konci března během vystoupení v Jimmy Kimmel Show. - Autor fotografie: foto: ČTK

Dnešní velikonoční Šrumec se zaměří na tři skutečně kuriózní zprávy. Nejdříve se podíváme na přísné stravování, které okázale vyhlásila Britney Spears v souvislosti s nadcházejícím turné, poté se zastavíme u dalšího kroku, kterým se bývalá kostelnice a hvězda popu Susan Boyle vrací zpátky do života, a na konec vám ohlásíme comeback, za kterým nestojí nikdo méně talentovaný než Basshunter.

“Žádnou pizzu, tučnou zmrzlinu, hot dogy ani pivo,” tak zní instrukce, kterou udělila popová princezna Britney Spears catteringové agentuře v souvislosti s jejím blížícím se turné po USA. Není to však jen zdravá strava, co má vylepšit výkony.
Podle bulvárního plátku The Sun si Britney zaplatila někdejší choreografy Michaela Jacksona, aby pro ni připravili taneční kreace. “Britney si přeje, aby celá show byla ve stylu krále popu, a proto i v šatnách nepřetržitě hraje hudba Michaela Jacksona,” říká člověk ze zpěvaččina okolí.

A nebylo to tu už jednou?


Susan Boyle se vrací domů. Chybí jí bývalí sousedé
To Susan Boyle řeší mnohem prozaičtější problémy. Tato šarmantní dáma, která se z totálního outsidera vypracovala na jeden z největších objevů soutěže Britain’s Got Talent, se pomalu vrací ke svému poklidnému životu. Nyní se rozhodla vrátit do svého bývalého bydliště v klidném městě Blackburn. Opouští tak sídlo za 370 tisíc liber. Proč? Prý jí chybí její staří sousedé.

Bývalá Attomic Kitten by se ráda vrátila na výsluní, pomoci jí má Basshunter
Kerry Katona
, bývalá členka dívčí skupiny Atomic Kitten, by se ráda opět dostala na výsluní žebříčků hitparád. Dopomoci jí k tomu má švédský DJ Basshunter. Jejich hit se bude jmenovat You’re Not Alone a dvojice plánuje, že se stane tím, co bylo When Love Takes Over od Davida Guetty a Kelly Rowland.

No, uvidíme, zatím můžeme jenom hádat, jestli Basshunter použije melodii All I Ever Wanted nebo Now You’re Gone. Jinou totiž ještě nestvořil...

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama