Cestovní pojištění
Štítek Reklama

Vyhraj s Nightwork iPad od iStyle

  • Speciál

Kapela Nightwork opět rozjíždí svou show. Na podzimním Koule.cz tour Nightwork se bude nejen hrát, zpívat, tančit a bavit, ale i soutěžit o iPady 1 WiFi + 3G 64GB od společnosti iStyle.

Jak vyhrát iPad s Nightwork?
Šanci má každý, kdo dorazil či dorazí na jeden z koncertů Koule.cz tour Nightwork, koupí si lístek a zároveň sebe a vstupenku zaregistruje na webu iStyle.

Kapela pak po koncertě v Brně vybere tři výherce, kteří získají iPad 1 WiFi + 3G 64GB v hodnotě 16 390 Kč, losování natočí a výhere pozve na pražský koncert v SaSaZu 8. prosince a tam jim výhru předá.

Zábavný večírek si ale užijí i ti, kteří nevyhrají. Na co se letos v podání Nightwork těšit?

„Bude to galakticky verbální ezoterická hitparáda mírně falešných tonů. Záleží nám na kvalitní performance, super zvuku, na tom, aby to blikalo. A také si přejeme, aby každý odcházel z koncertu v dobré až vynikající náladě,“ říká klávestista a zpěvák František Soukup.  

Kromě písniček z aktuální desky Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa na Koule.cz tour Nightwork zazní i Zoomba, která dosud zazněla jen jednou na dvoudenním happeningu v pražské zoo, a další novinky.

Zastávky Koule.cz tour Nightwork

9. 9. Letohrad (areál Pod Lipami), 10. 9.  Písek (Kulturní centrum), 16. 9. Plzeň (Parkhotel), 1.  10. Polná u Jihlavy, 8. 10. Chomutov, 15. 10. Trutnov (Kulturní a společenské centrum), 4. 11. Liberec (Kulturní dům), 18. 11. Brno (Semilasso), 25.11.  Bratislava (Atelier Babylon), 7. a 8. 12. Praha (SaSaZu)

Ceny dodal iStyle.

iStyle

Fotogalerie

PŘEČTI SI

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama