Štítek Reklama

Interpreti Atari Terror

Atari Terror

Více interpretů jako tento
motiv interpreta
Rok založení 2004
Doba existence 13 let
Místo vzniku Praha, Česká republika
Žánry Cross-over, Metal
Weby skupiny www.atariterror.cz/
YouRadio Líbí se 0x
Přehrát rádio Atari Terror
Oblíbená skladba

Atari Terror jsou pražská kapela hrající crossover a metal, ale uslyšíte od nich i trochu punku nebo country. Specifikem této šestice jsou dva mužské hlasy. První ze zpěváků, Kurz, se věnuje tzv. „growlingu“, tedy hrubému řevu. Druhý se soustředí spíš na čistou a melodickou linku. Klubovou scénu letos formace obohatila o třetí desku s názvem Part 3: Final Warning.

Křest Part 3: Final Warning
Kdy:
17. 11. 2011

Kde: Palác Akropolis
Vstup: 220/250 Kč
Čas: 19:30

V roce 2009 došlo v kapele k zásadní změně, která ji mohla stát nejen spoustu fandů,ale i existenci. Ludvíka, jednoho z dvojice zpěváků, vystřídal Broňa Míka ze spřátelených crossoverových Satisfucktion.

Publikum Ludvíka zbožňovalo a jeho klidná povaha skvěle kontrastovala s Kurzovou divokostí. Broňa se však skvěle osvědčil nejen jako parťák, ale také jako zpěvák. Dnes je už bez výhrad nedílnou součástí Atari Terror.

Hledáte učitele, který vám poradí, jak zaujmout fanoušky na koncertech? Obraťte se na tohle pražské seskupení. Jejich energie a drive jsou pověstné, přimět diváka k šíleným kouskům zvládá kapela s neuvěřitelnou lehkostí. Právě díky skvělému přístupu na živých koncertech si vybudovala velikou fanouškovskou základnu.

Čím že jsou Atari Terror na scéně tak výjimeční? Mezi elitu skupinu vynesla deska Part 2: Attention!; nahrávka nezní příliš česky a nabízí tvrdší, osobité skladby s řízným zvukem. Nevšednost desky ostatně uznala i mainstreamová kritika.  

V listopadu 2011 vydali Atari Terror digitálně závěrečný kus anocované trilogie Part 3: Final Warning. Nahrávku prezentuje singl Oh My God, k němuž vznikl i videoklip. A koncept? „Celou desku provází ústřední motiv lidského hříchu, ze kterého pak v podstatě pochází veškeré zlo,“ vysvětluje sám Kurz. Biblickým nositelem hříchu je Eva, která se vrací, aby jej lidem připomněla.

Může se ti líbit

Videa interpreta Atari Terror

    Mohlo by tě také zajímat

    Audio & video
    iStyle
    Štítek Reklama