Štítek Reklama

Interpreti Nanosféra

Nanosféra

Více interpretů jako tento
motiv interpreta

Nanosféra - Autor fotografie: Foto bandzone.cz

Rok založení 2011
Doba existence 6 let
Místo vzniku Čáslav, Česká republika
Žánry Pop
Weby skupiny http://bandzone.cz/nanosfera
YouRadio Líbí se 0x
Přehrát rádio Nanosféra
Oblíbená skladba

Seznamte se s nejskloňovanějším jménem současnosti v kategorii nadějné mladé kapely: Nanosférou. Čáslavský popík se zrodil na pozůstatcích kapely Emoce a svůj první koncert odehrál po boku Tleskače teprve v roce 2011. Přestože v současné sestavě nefunguje Nanosféra dlouho, vytasila se s vlastním materiálem. Zaslechnete v něm melodičnost Lucie, experimenty Lenky Dusilové i moderní zvuk, skladby mají na začínající kapelu velmi slušný koncept.

Pětici vede rudovlasá zpěvačka Žaneta Vargová (čeští Paramore? Kdepak, písničky Nanosféry nemají tak rockový ráz, ostatně sama kapela se charakterizuje jako elektro-pop), a je to právě frontmanka, se kterou celá skupina stojí i padá. Její příjemně dívčí až dětský hlásek lahodí uchu, skvěle funguje s doprovodnými mužskými hlasy a navíc příjemně kontrastuje s ostrými kytarami.

Sympatický je i fakt, že kapela zpívá česky, a to přesto, že texty člena kapely Tomáše Richtera (Pár kapek do žíly a hodně vostrej kraj, spuštěný diáky co slova rozplejtaj) nejsou pokaždé z nejpovedenějších.

Na první desku Nanosféra prozatím čeká, čas do vydání alba si ovšem můžete zkrátit několika skladbami na bandzone profilu, které s největší pravděpodobností přijdou i na CD.

Může se ti líbit

Přečti si

Články | Rychlovky

Kam vyrazit

Kam vyrazit

Videa interpreta Nanosféra

    Mohlo by tě také zajímat

    Audio & video
    iStyle
    Štítek Reklama