Štítek Reklama

Rádia Revolution Rádio

Revolution Rádio

Více rádií jako toto
Motiv interpreta
Slogan ...my jsme tvý rádio
Fanoušků 1
Styl Trance, Dance, Pop, House
Webová stránka http://www.revolutionradio.cz

Autor: Revolution

Historie rádia

Revolution Rádio jako takové, které znáte dnes, bylo založeno v roce 2009. Tak jako každý začínající projekt řešilo i Revolution Rádio spoustu primárních složitostí, nicméně byly všechny (především díky elánu a zkušenostem jednotlivých členů) zažehnány. Revolution Rádio se vypracovalo do obrovských rozměrů. Na poli internetových rádií bylo na pomyslné špici a se svým rostoucím trendem chce touto cestou jít kupředu i v následujících letech.
 

Mise rádia

Revolution Rádio staví své vysílání na populární muzice, profesionálních moderátorech a maximálnímu proposluchačskému přístupu. Revolution Rádio se nesnaží být rádiem pro všechny, nýbrž je rádiem s orientací na mladší generační vrstvu populace, která je v dnešním zahlceném světě zábavy stále dosti "hudebně a informativně" opomíjena, přitom však disponuje největším potenciálem z hlediska právě posluchačské základny.
 

Cíle rádia

Revolution Rádio si klade za primární cíl, mít svého pravidelného posluchače, kterému vysílání přinese přesně to, co od něj očekává. Ať už poslouchá rádio za účelem poslechu hudby, či získání informací, Revolution Rádio se ho svou kvalitou vysílání snaží přimět k tomu, aby si ho svévolně a s dobrým pocitem naladil opětovně.
 

YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama