Štítek Reklama
10. 5.2013

Celeste Buckingham podpořil miliardář Donald Trump

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Donald Trump a Celeste Buckingham - Autor fotografie: Foto Pavol Martinka, zdroj: Slavica www.slavica.cz

Z úspěchu se těší zpěvačka Celeste Buckingham. Ani ne týden po oslavě osmnáctých narozenin a premiéře nového duetu s Majkem Spiritem I Was Wrong dostala pozvání do New Yorku od amerického miliardáře Donalda Trumpa. Ten se rozhodl podpořit Slovenčin talent a na rozvoj mezinárodní kariéry jí věnoval 25 tisíc dolarů. Na své crowdfundingové stránce dokonce vyzval další donátory, aby talentovanou zpěvačku taktéž podpořili - cílová suma na podporu Celeste je 100 tisíc dolarů.

Poslechněte si Celeste v YouRadiu

„Byl to neskutečný zážitek. Život se mi změnil ze dne na den. Myslím, že odteď se bude dít hodně nových věcí. Jsem za to ráda nejen kvůli sobě, ale za celý náš tým. Je to důkaz toho, že když člověk tvrdě pracuje, dokáže opravdu hodně,“ neskrývá své nadšení Celeste Buckingham.

Už koncem května přiletí zpěvačka do Evropy, aby narozeninovým dvojkoncertem s Majkem Spiritem - 31. května v bratislavské Refinery Gallery a 13. června v pražské Retro Music Hall - poděkovala svým příznivcům za podporu a zároveň představila nový videoklip k duetu s Majkem I Was Wrong. (kač)

Fotogalerie

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama