Štítek Reklama
26. 8.2013

Ceny MTV: Nejlepší video má Justin Timberlake

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Justin Timberlake a N´Sync - Autor fotografie: Foto MTV

"Tu cenu si nezasloužím, ale nevřátím ji," řekl Justin Timberlake poté, co v rámci video cen MTV obdržel sošku za nejlepší klip k písničce Mirrors z aktuální desky The 20/20 Experience (recenze). Věnoval ji svému manažerského týmu a také kolegům z boybandu N´Sync, s nimiž se po sedmi letech sešel na cenách MTV na pódiu.

Klip je inspirovaný příběhem Justinových prarodičů a jejich třiašedesátiletým soužitím. "Děda umřel loni v prosinci. Ale doufám, že babička se teď dívá. To je pro tebe, babi," vzkázal jí Timberlake. Zároveň se postavil za svého kolegu Kanye Westa a jeho skladbu Blood On The Leaves, s níž West na slavnostním večírku vystoupil. "A teď prosím o postlesk pro Kanyeho," řekl.

Timberlake ke klipem k Mirrors skóroval ještě v kategorii nejlepší střih. Cenu pro nejlepší ženské video dostala Taylor Swift za video I Knew You Were Trouble. V kategorii nejlepšího mužského klipu vyhrál zpěvák Bruno MarsLocked Out of Heaven.

O drobné módní pozdvižení se postarala Lady Gaga, která během večera vystřídala čtyři kostýmy. Písničku Applause, singl z chystané desky Artopop, začala zpívat převlečená za jeptišku, outfit z masa ani z žádné jiné pochutiny však letos nepředvedla. (sli)


    
    

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama