Štítek Reklama
30. 9.2013

Chtěl hrát hokej, ale zpívá. Štramák Michael Bublé teď zazpívá v Praze

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Michael Bublé - Autor fotografie: Foto webarchiv zpěváka

Do Prahy se poprvé chystá jedna z největších popových hvězd současnosti, Kanaďan Michael Bublé. Svoje radostné popswingové písničky na téma láska doveze 24. ledna 2014 do O2 areny.

Poslechněte si Michaela v Youradiu

Vstupenky půjdou pro veřejnost do prodeje 4. října a vyjdou nejméně na 1290 korun, nejnáročnější diváci si budou moci koupit za 3990 Kč "platinové" lístky, jejichž cena zahrnuje občerstvení.

Michael Bublé se narodil 9.září 1975 v Burnaby v Kanadě a v dětství prý netoužil po ničem jiném než stát se hokejistou. "Strašně moc jsem chtěl hrát hokej profesionálně, ale neměl jsem na to dost talentu. Kdybych byl v hokeji jen trochu dobrý, zpěvákem bych se pravděpodobně nikdy nestal," nechal se slyšet dnes trojnásobný držitel Grammy, mezi jehož největší hity patří skladby jako Haven´t Met You Yet nebo coververze Feeling Good od Anthonyho NewleyhoLeslie Bircusseho.

Během kariéry vydal šest řadových alb, to poslední To Be Loved (psali jsme o klipu It´s a Beautiful day) letos. Desek prodal přes 45 milionů kusů a zahájení aktuálního turné, pojmenovaného po aktuálním albu, si jen v Londýně nenechalo ujít přes 170 000 lidí. (sli)

 

 

.

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama