Štítek Reklama
7. 3.2014

Dan Bárta napsal písničku pro Alberta Černého. Zazní v komedii o lásce

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Albert Černý - Autor fotografie: Foto Facebook Lake Malawi

Režisér Karel Janák, autor SnowboarďákůRafťáků, natočil novou komedii 10 pravidel, jak sbalit holku, která vstoupí do kin 20. března. Na hudbě k filmu se podíleli jeho kolegové Miroslav ChyškaDan Bárta, kteří stojí za skladbou On My Head ze Snowboarďáků. Průvodní skladbu One Player Game, k níž napsala text Bártova partnerka Alžběta Plívová, ale nazpíval Albert ČernýLake Malawi.

One Player Game

"Jednou před usnutím mě napadlo, jestli je vhodné, aby se mým lehce skeptickým prostřednictvím vztahoval ke světu kluk, kterému bych mohl být za určitých okolností tatínkem. A že by to chtělo najít někoho, kdo nazuje sportovní botky, současným způsobem na nich překříží tkaničky a vyrazí jen tak prostovlasý tomu chtění," říká Dan Bárta.  

„Vzpomněl jsem si na svůj úplně první dojem z dnes už padlých Charlie Straight, a když jsme to s chlapci probrali, ukázalo se, že to stojí za zkoušku. A když jsme to zkusili, ukázalo se, že to stálo za to. Takže Albert Černý je naším bílým koněm. Teď mě napadá, že jsem snad nikdy ještě nenapsal písničku pro jiného zpěváka... Pánbu zaplať za každou novou zkušenost,“ dodává.

O komedii, v níž se hlavní hrdina zamiluje do dívky, která je nedostupná, a podstoupí proto svérázný kurz dívčí psychologie, se více dozvíte na facebookovém profilu filmu. V hlavních rolích se objeví Matouš Ruml, Jakub Prachař, Jan Dolanský či Tereza Nvotová. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama