Štítek Reklama
16. 8.2012

Festival Okoř je vyprodaný

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

David Koller bude hlavní hvězda Okoře - Autor fotografie: Foto ČTK/Vondrouš Roman

Ti z vás, kteří se těšili na Festival Okoř a spoléhali na koupi lístku na místě, si budou muset počkat na příští léto. Letošní ročník je totiž vyprodaný.

„Je mi upřímně líto všech, kteří se na festival chystali a odkládali koupi na poslední chvíli. Každým rokem upozorňujeme příznivce, že je jistější opatřit si vstupenky s předstihem a nenechávat vše na poslední chvíli. Naší prioritou je zajištění spokojenosti  návštěvníků. Chceme, aby se všichni cítili dobře a náš festival si maximálně užili. Prosíme všechny ty, kteří čekali na koupi na až místě, aby na Okoř zbytečně nevážili cestou," vzkazuje pořadatelka akce Hanka Petřinová.

Poslechněte si v YouRadiu náladu Festivalu Okoř

Areál bude v sobotu 18. srpna 2012 otevřený už ve 13:00, samotný festivalový program začne v 14:00 koncertem skupiny Mandrage. Finišovat bude po půlnoci David Koller.

Jako každý rok bude zavedena kyvadlová doprava z pražského Vítězného náměstí a z Kladna na Okoř a zpět. Koule.cz radí tuto dopravu využít, protože na místě nebude možné z důvodu velmi omezené kapacity zaparkovat.

Na akci je možné přespat ve vlastním stanu. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama