Štítek Reklama
13. 9.2011

Horkýže slíže se s největšími hity vrací do Čech

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Horkýže slíže u "svého" závodního auta - Autor fotografie: Foto promo Horkýže slíže

Do Čech se vrací slovenští punkeři Horkýže slíže. Na podzim tu dokončí V dobrej viere tour, které navazuje na jarní část. S sebou přivezou nejen písničky z výběrové desky V dobrej viere (2001 - 2011), ale také zážitky ze závodního vozu dvojice Milan Greguška - Ota Slezák.

Tito jezdci totiž letošní sezonu hájí barvy kapely Horkýže slíže, jejich vůz je polepený názvem kapely - a jízdu na závodním okruhu už mají za sebou i všichni členové skupiny. Tedy až na zpěváka Kuka. Ten je prý typické kynedrilové dítě a nechtěl riskovat případnou nevolnost. (sli)

Na V dobrej viere tour můžete vyrazit sem:

22. 9. Plzeň (Plaza open air - t-music Back to School), 23. 9. Karlovy Vary (Lidový dům), 24. 9. Kladno(KD Sítná), 27. 9. Olomouc (Korunní pevnůstka - t-music Back to School), 28. 9. Ostrava (Rock´n´roll Garage), 29. 9. Brno (areál Riviéra - t-music Back to School), 30. 9. Benešov u Opavy (Kulturní dům), 1. 10. Zlín (Masters of Rock Café),  4. 10. Pardubice (areál kampusu univerzity - t-music Back to School),  5. 10. Ústí nad Labem (klub Doma),  6. 10. Praha (Výstavište Holešovice - t-music Back to School), 7. 10. Bezno u Ml. Boleslavi(Kulturní dům),  8. 10. Kolín (Kulturní dům), 11. 10. Hradec Králové (parkoviště Flošna - t-music Back to School), 15. 10. Frýdek Místek (klub Stoun).     

Jako přípravu na turné doporučujeme klip k zánovní skladbě Mám v p*** na lehátku, která se též objevila na výběrové desce.

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama