Štítek Reklama
27. 6.2011

Hurts: Nová deska? Potřebujeme neštěstí jako inspiraci

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Hurts - Autor fotografie: Foto Facebook kapely

Na festivalu v Glastonbury se představila také elektropopová kapela Hurts, kterou jsme v březnu viděli v Praze v Lucerna Music Baru (a která se v srpnu ukáže na Sázavafestu v Benešově).

Zpěvák Theo Hutchcraft tam v rozhovoru pro magazín NME mimo jiné řekl, že si nebude kupovat a jíst jídlo z farmy organizátora akce Michaela Eavise, protože se štítí lidských exkrementů. „Jen si to představte, krávy, které se tu pasou, jedí trávu, která roste z lidských výkalů. Dlouho jsem o tom přemýšlel a moje rada je: Nejezte jídlo, které pochází z této farmy.“  

Hurts hovořili také o nové desce. „Zatím jsme nenapsali ani procento,“ objasnil klávesista Adam Anderson.  „Když jsme připravovali debut Happiness, bylo to tak intenzivní, že teď si hrozně užíváme hraní. Před natáčením nové desky si musíme sednout a říct si, kam bychom se chtěli posunout. Plus musíme mít depresi, což se vám nepřihodí, když hrajete na festivalech. Je třeba zařídit nějakou katastrofu, díky které se bude cítit blbě. Možná nějaká nehoda?,“ dodal Hutchcraft. (sli)

Hurts - Wondreful Life

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama