Štítek Reklama
15. 5.2012

Jay-Z: Nic nepíšu, jsem s dcerou. Beyoncé: Vyprodala jsem koncerty

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Jay-Z - Autor fotografie: Foto MySpace rappera

Rapper Jay-Z, manžel zpěvačky Beyoncé a otec jejich čtyřměsíční dcerky Blue Ivy, se nechal slyšet, že jeho pracovní morálka klesla na nulu. Všechen čas totiž tráví s Ivy.

"Myslel jsem si, že až se Blue Ivy narodí, budu hodně psát. Že mě všechny ty nové pocity inspirují. Ale je to úplně naopak. Jen tak sedím a užívám si Blue Ivy a všechny ty skvělý chvilky. Jsem si však jistý, že nápady se ke mně zase vrátí," říká Jay-Z.

Hned po narození dcery napsal Jay-Z skladbu Glory, kterou nyní srovnává s trackem Regrets. Ten složil pro svou matku a umístil ji na první desku. "Obě písničky jsou hodně emotivní, vždycky jsem tak skládal. Když si ty tracky porovnáte, zjsitíte, že jsou si v tomhle směru hodně podobné," dodává.

Zatímco Jay-Z si užívá čas s dcerkou, Beyoncé se chystá na návrat na pódia. O její květnové koncerty v Atlantic City je takový zájem, že pořadatelé museli přidat jeden termín. "Lístky na první tři koncerty byly vyprodané minutu poté, co se spustil předprodej," říkají organizátoři. (sli)

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama