Štítek Reklama
9. 11.2010

Je singl Jacksona opravdový? Fandové váhají

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Michael Jackson - Autor fotografie: Foto webarchiv zpěváka

V pondělí jsme psali o novém singlu Michaela Jacksona Breaking News (Poslechněte si...), který je až do 14. listopadu ke streamu na zpěvákově webu a 13. prosince 2010 vyjde na posrmtné desce Michael. Zmínili jsme i spekulace o tom, že některé skladby z chystaného alba  - včetně ukázky Breaking News - neobsahují hlas Jacksona, ale jeho imitátora. K podezření se připojila řada fanoušků po celém světě, včetně fanklubu v České republice. I když nahrávka podle nich obsahuje mnoho pro Jacksona typických rysů, hlas, který na ní zní, je údajně v mnohem nižší tónině, než na kterou jsou fanoušci u svého idolu zvyklí. "I kdyby to byly ze sto procent vokály Michaela, tak to vůbec není podstatné. Tady jde o to, že vydali píseň, která je nesrovnatelně horší než spousta nevydaných skladeb," kritizují vydavatelství v dnešním prohlášení zástupci Jacksonova českého fanklubu. "Michael klidně mohl něco podobného jako Breaking News nazpívat, ale určitě by to takto nikdy nevydal," vzkázali s tím, aby lidé desku Michael nekupovali.
K fanouškům se přidala i Jacksonova rodina. Zpěvákova sestra LaToya na serveru TMZ.com prohlásila, že hlas na nahrávce jejímu bratrovi nepatří, to samé si myslí i jeho matka Katherine a děti PrinceParis.
Vydavatelství Epic Records však vydalo prohlášení, v němž potvrdilo autentičnost titulu. "Výsledky našich výzkumů a svědectví osob, které byly s Michaelem Jacksonem ve studiu, nám dávají jistotu, že jde o jeho hlas," píše se v něm. (sli)
    

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama