Štítek Reklama
23. 11.2012

Kabát vyjíždí na turné. S bigbandem

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Bigband zkouší s Kabátem - Autor fotografie: Foto 2media

Skupina Kabát vyráží příští rok na turné. S sebou si ovšem veze opravdický bigabnd.

"Ten nápad je zde již dlouho a vyplývá i z faktu, že se dechové nástroje často objevují v našich nahrávkách. Kopila si říkala, co by se stalo, kdyby se z toho udělal fór a pak i třeba polovina konceru?" píše Kabát v tiskové zprávě.

Kvůli atmosféře bude Kabát měnit celou scénu, těšit se tak můžete na pódium ve stylu kabaretů ze třicátých let, kdy je v době prohibice navštěvoval Al Capone. Chybět nebudou ani krásné tanečnice v dobových kostýmech. Celý projekt vnímá kapela jako volné pokračování projektu Banditi di Praga.

„Fanoušci Kabátu se nemusejí ničeho obávat. Nejde o hokus pokus za každou cenu. Trumpety používáme dávno a spojením s bigbandem to celé dostalo nový grády. Kabát si hraje to svý a bigband se k nám přidá. Nesnažili jsme se o přearanžování Kabátu do swingového kabátu, ale bigband funguje jako další dimenze, kterou si normálně na svých koncertech z mnoha nejen praktických důvodů nelajsneme," vzkazuje kapela. (sli)

Termíny Turné 2013: 

24. 4. Pardubice - ČEZ Aréna, 27. 4. Olomouc - Zimní stadion, 30. 4. Ostrava - ČEZ Aréna, 2. 5. Košice - Steel Arena, 4. 5. Zvolen - Zimný štadión, 7. 5. Bratislava - Incheba, 9. 5. Brno - BVV - Pavilon „P“, 11. 5. Plzeň - ČEZ Aréna, 14. 5. Praha - O2 arena

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama