Štítek Reklama
12. 1.2015

Katy Perry pozvala na Super Bowl Lennyho Kravitze

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Katy Perry - Autor fotografie: Facebook zpěvačky

Koho si letos diváci a fanoušci Super Bowlu  - tedy finále ligy amerického fotbalu - poslechnou 1. února o poločase? Zpěvačku Katy Perry, která se pak 23. února ukáže i u nás. Katy si ovšem na University Of Phoenix Stadium v Arizoně pozvala ku pomoci Lenny Kravitze. Ten pozvánku přijal stylově - přes Twitter.

Loni se na Super Bowlu představil Bruno Mars s hostujícmi Red Hot Chili Peppers. Dívalo se rekordních 112 milionů lidí, a to je řeč jen o americkém publiku. Podívejte se na záznam.

Po minulém ročníku se hovořilo o tom, že kapely budou za účast na Super Bowlu platit; zástupci Národní fotbalové ligy poslali na obhajobu rozhodnutí magazínu Rolling Stone prohlášení, v němž uvádí, že po takové prezentaci hudebníkům stoupnou přímny zhruba o 150 až 400 procent. Dále také tvrdí, že účast na letošním ročníku nabídli kromě Katy Perry také Rihanně a skupině Coldplay. Katy Perry loni v říjnu v jednom z rozhovorů tvrdila, že "není ten typ holky, která by za zpívání na Super Bowlu platila." (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama