Tesco Mobile
Štítek Reklama
18. 2.2012

Komplet Black Sabbath nepřijedou, Iommi má rakovinu

Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Tony Iommi se léčí s rakovinou mízních uzlin - Autor fotografie: Foto ČTK/PA/Yui Mok

Špatná zpráva pro fanoušky, kteří se těšili na pražský červnový koncert Black Sabbath (celá zpráva).

Vzhledem k tomu, že zakládající člen a kytarista Tony Iommi se stále léčí se zhoubným nádorem mízních uzlin, nahradí Black Sabbath na většině zastávek plánovaného turné - včetně Prahy - projekt nazvaný Ozzy & Friends. Mezi "přáteli" zpěváka Ozzyho Osbournea se mají objevit kytarista Slash, "sabbatí" basák Geezer Butler a kytarista doprovodné kapely Ozzyho Zakk Wylde.

"Tony se léčí. Dostává chemoterapii a čeká ho ještě další léčba. Moc nás to mrzí, ale kvůli Tonyho situaci jsme museli přehodnotit plány. Práce na společné desce však pokračují a Tony se těší, až bude zase koncertovat," napsali Black Sabbath na svých stránkách.

Kromě zdravotního stavu kytaristy Iommiho trápí Black Sabbath i postoj bubeníka Billa Warda, který není spokojený s podmínkami působení v kapele. Spolupráci na reunionu neodmítl, vyjednává ale přes právníky. Více si o situaci v Black Sabbath přečtěte na webu kapely.

Vstupenky na koncert Black Sabbath zůstávají v platnosti i pro koncert Ozzyho a jeho přátel, ti, kteří však budou chtít lístky vrátit, dostanou zpět plnou sumu. Vrácené vstupenky pak půjdou zpátky do prodeje pro případné další zájemce. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama