Štítek Reklama
26. 10.2010

Koukněte na video k hitovce Možná se mi zdáš od Debbi

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Debbi - Autor fotografie: Foto TV Nova

Pamatujete si Deborah Khal, rodačku z Německa a účastnici semifinále první řady soutěže Česko Slovenské Superstar? Zastřeným hlasem tehdy zpívala I Try od Macy Gray (poslechněte si). Teď v hitparádách boduje pod nickem Debbi s písničkou Možná se mi zdáš. Písnička je prvním singlem z chystané desky, která by měla vyjít v únoru 2011.
Album i singl produkoval Martin Ledvina, kterého asi znáte hlavně ze spolupráce s Anetou Langerovou, Lenkou Dusilovou, Tomášem Klusem nebo Markem Ztraceným. Skladbu, která je směsicí r'n'b, popu a hip hopu, napsal Honza Ponocný. Hostuje v ní rapper Hypno, známý hlavně z kapely Spooks.

Může za to sázka
Kdyby Debbi jednou v zimě sjela pozadu černou sjezdovku a vyhrála tak sázku, pravděpodebně by se zpívání vůbec nevěnovala. Jejím snem bylo studovat veterinu. "Tu sjezdovku jsem ale nesjela, a proto jsem musela jít do SuperStar. V prvních kolech jsem se pokoušela spíš vypadnout. Můj záměr ale nevyšel, a tak jsem se začala opravdu snažit,“ vzpomíná na účinkování v soutěži. Během ní si jí všimli lovci talentů z nahrávací společnosti, kteří se jí ani ne týden po vypadnutí ze soutěže ozvali. Na výsledek dosavadní spolupráce se podívejte tady: Klip k písničce Možná se mi zdáš. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama