Štítek Reklama
9. 11.2014

Levnější lístky na Colours, Benátskou a Sziget 2015 jsou už v prodeji

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Sziget festival. Takhle to tam fakt vypadá! - Autor fotografie: Sziget

Po festivalu Colours of Ostrava, který dal do prodeje lístky za 1490 Kč na ročník 2015 už v září, se s levnější nabídkou vstupů pro rok 2015 hlásí i Benátská a také festival Sziget v Maďarsku. 

Benátská na příští rok láká kromě zahraničního headlinera navíc i na další scénu, zaměřenou na náctileté publikum (počítá se s punkovými a ska kapelami), a divadelní stage. 23. ročník se bude v libereckém Vesci konat od 24. do 26. července 2015 a prvních 2000 vstupenek je k dispozici za 823 korun. Jméno zahraniční posily festival zatím potvrzené nemá. "Dnes můžeme říci jen to, že jsme potvrdili účast patnácti českým a slovenským kapelám, mezi kterými nechybějí například Kamil Střihavka, Lenny, No Name, Desmod nebo Xindl,“ říká organizátor Pavel Mikez.

Colours of Ostrava 2015: Nejlevnější lístky už jsou tady

Sziget festival (10. 8. - 17. 8. 2015) láká na speciální bonus - možnost získat VIP přístup za cenu standartní permanentky. Co obsahuje? VIP péče díky osobnímu pasu se jménem a fotografií: možnost dostat se do areálu v rychlém pruhu a možnost pobytu ve VIP zóně vedle hlavního pódia + klíčenku Sziget. Sedmidenní permanentka (bez VIP kempu) stojí nyní 219 euro. Informace o cenách jsou tady. (red)

 

 

 

 

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama