Štítek Reklama
18. 4.2012

Manic Street Preachers přivezou za týden do Prahy své hity

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Manic Street Preachers - Autor fotografie: Foto ČTK/PA/Julien Behal

Ve středu 25. dubna se ve velkém sále Lucerny představí Welšané Manic Street Preachers. Kapela, která údajně nesnáší lovesongy, jejíž člen Richey Edwards je sedmnáct let nezvěstný a jíž řada lidí nemůže přijít na jméno kvůli levicového smýšlení, vydala loni k dvacátým narozeninám prvního singlu Motown Junk výběrovou desku National Treasures - The Complete Singles.

Manic Street Preachers v YouRadiu: Poslechněte si je

Těšte se na večírek se vším, co máte rádi. Jestli je možné spolehnout se na fanouškovský web setlist.fm, na dubnových koncertech v Německu a Dánsku nechyběly hitovky The Love of Richard Nixon, Tsunami, Stay Beautiful nebo If You Tolerate This Than Your Children Will Be Next. Dostalo se i na zmiňovaný singl Motown Junk.

"Pro mladé jsou peníze všechno, a kldyž překročí práh baráku, ocitnou se ve světe, ve kterém neumějí navazovat vztahy," říká v rozhovoru pro ihned.cz  frontman kapely James Dean Bradfield.

Jestli máte pocit, že jste na tom světě, přijďte navázat alespoň vztahy s fandy Manic Street Preachers. Lístky jsou k dispozici za 990 korun přes Ticketpro.

Povedený koncert už kapela z Walesu v české republice odehrála, před dvěma lety byli Manics hosty festivalu v Trutnově. (sli)

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama