Štítek Reklama
23. 10.2014

Marpo svůj dnešní koncert vyprodal. Na Wiche a spol. ještě lístky jsou

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Marpo - Autor fotografie: Promo kapely

Svůj koncert v pražském klubu SaSaZu, který proběhne dnes večer, rapper a bubeník Chinaski Ota Petřina alias Marpo vyprodal. A majitele lístku láká na velkou show. "Myslím si, že v rámci hip hopu to bude jedinečný zážitek, který se může rovnat západním produkcím. Bude to neskutečná energická show," řekl hudebník s tím, že náklady na akci činí zhruba půl milionu korun.

Večer s ním vystoupí MC Wohnout, DJ Partyboi, IronKap, Hard Target, Gemstar, Kensta Lopez a Young CP.  "SaSaZu jsme vybrali proto, že se jedná o klub s rovnou podlahou a vysokým stropem, kam se vejde naše pódium. Právě kvůli velkým nárokům na prostor se show uskuteční jen v Praze," dodal Marpo. 

Nový klip: Náš Hood. Je to nový singl z desky Best of, která vyjde v průběhu října a bude obsahovat výběr všech Marpových hitů za 10 let.


  
Party v SaSaZu není jediná velká hiphopová akce na konci října. 29. a 30. 10. se ve Velkém sále pražské Lucerny chystají dva koncerty rapper DJ Wich. Na pódiu se s ním představí kapela Champion Sound, dvě desítky rapperů, zpěváků a a zpěvaček. Koncert 30. října je sice už vyprodaný (zpráva), na 29. 10. ještě vstupenky za 320 Kč přes Ticketpro seženete. Poslechněte si Wiche v Youradiu. (sli)

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama