Štítek Reklama
15. 12.2014

Michal Hrůza má nový klip. Sněhuláka natočil podle obrázku své dcery

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Michal Hrůza a jeho sněhulákový tým - Autor fotografie: Universal Music

Dobré zprávy se kupí. Poté, co kapela Michala Hrůzy oznámila, že začíná zkoušet v plné sestavě (zpráva), a letní vystoupení hudebníka pomalu anoncují festivaly, je tu skupina s novým klipem k písni Sněhulák z poslední desky Den. „Sněhulák byla jediná píseň, která vznikla na motivy obrázku, který nakreslila moje dcera Mariana,“ říká Michal Hrůza.

Poslechněte si Michala Hrůzu v Youradiu

Za filmovou podobou písně stojí režisér a herec Vojta Kotek. „Hned od začátku se mi líbil obraz Sněhuláka připoutaného k zemi pod oknem své vyvolené, nezvratnost jeho osudu, touha a vroucí láska, která ho zákonitě zevnitř spaluje. I když tuší, že cesta do vyhřátého bytu své vysněné ho může stát život, přemýšlí nad tím, jestli by to i tak - stejně jako v životě - nestálo za to," říká Kotek.

Hlavní roli ve Sněhulákovi má mladá herečka Anna Linhartová, kterou doplňuje oblíbený televizní a divadelní herec Stanislav Zindulka. V roli rodičů se objevují herci Zuzana Stavná a Petr Vršek. Vedlejší role se zhostil také Vojta Kotek. Klip se natáčel v prosinci na Malostranském náměstí v Praze v prostororách téměř opuštěného pavlačového domu. (red)

 

 

 Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama