Štítek Reklama
12. 1.2012

Michal Viewegh oslaví na Sázavafestu padesátiny

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Michal Viewegh - Autor fotografie: Foto viewegh.cz

Festival Sázavafest, který se loni přesunul do Benešova, nachystal na letošní 12. ročník oslavu 50. narozenin spisovatele Michala Viewegha. Ten se podle organizátorů rozhodl při této příležitosti uspořádat na jedné z hlavních scén show s autorským čtením a dalšími aktivitami.

"Přes den to bude mít především slavnostní charakter, večer se pak program oslav přesune do festivalové scény Balbínky, kde bude pokračovat autorské čtení s hvězdičkou," říká tisková mluvčí akce Barbora Quastová.

Dalším zpestřením je pak pokus o český rekord v počtu odehraných písní kapely Sto zvířat. V průběhu třídenního festivalu zahraje celkem 100 písní ve třech žánrových blocích nazvaných Oldies, Janies a Čerstvees a jeden akustický blok v Balbínce.

Další výročí, na které se mohou návštěvníci letošního Sázavafestu těšit, je spojeno s oslavou 25. narozenin kapely Mňága a Žďorp. Na pódiu se tak Mňága střetne s řadou známých osobností nejen z hudební scény.

Festival proběhne 2. - 5. srpna 2012, vstupenka na třídenní akci stojí od 16. ledna 900 Kč. Do konce tohoto týdne ji pořídíte za 700 Kč. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama