Štítek Reklama
28. 4.2012

Na Electronic Beats dorazí i Mike Skinner. Jako DJ

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Mike Skinner - Autor fotografie: Foto ČTK/EMPICS/Yui Mok

Už posedmé v Praze proběhne festival Electronic Beats. V Divadle Archa se 5. května představí řada zajímavých muzikantů. Program odstartují Jan ČechtickýDavid Volenec alias Prince of Tennis, jejichž živá hraní byla prozatím poměrně ojedinělá. Těšte se na tracky z povedené desky Urbi and Orbi.

YouRadio: Poslechněte si všechny účinkující

Po kanadské elektro-gotické Kanaďance Grimes, která se proslavila přes internet, přijde řada na Woodkida, chlápka z francouzského Lyonu, který kromě muziky točí i klipy - například ty Lany Del Rey nebo Katy Perry.

Berlínský projekt The Whitest Boy Alive asi není třeba představovat. Minimalistická kapela pod vedením Erlenda OyeKings of Convenience, už hrála v Praze dvakrát (report). „Na koncertech se v první řadě snažíme dostat do správného groovu, který si užijeme jak my, tak lidi v publiku. Také nechávámeprostor jeden pro druhého - každý sice hrajeme na svůj nástroj, ale myslíme u toho na ostatní členy kapely.Chceme dosáhnout maximální vzájemné souhry na rytmické úrovni,“ popisuje Oye.    

Večírek zakončí britský rapper Mike Skinner, jenž se s The Streets loučil loni na Rock for People. V Praze se představí jako DJ.

Lístky na festival koupíte v pokladně Divadla Archa za 250 korun. (sli)

Lineup
21:00 Prince of Tennis
21:55 Grimes
22:50 Woodkid
23:55 The Whitest Boy Alive
01:30 Mike Skinner DJ set

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama