Štítek Reklama
3. 2.2011

Na Rock for People přijede Mike Skinner aka The Streets

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Mike Skinner - Autor fotografie: Foto Rock For Poeple

Největší český festival Rock for People oznámil první velké jméno. Je jím "originální plagiátor" Mike Skinner alias The Streets. Ten v době potvrzení termínu zároveň oznámil, že svou sóloformaci uloží v létě k ledu. "I když je Skinner mistrem v mystifikacích a překvapeních, tuzemské publikum by se nemělo spoléhat, že od The Streets dostane v budoucnu druhou šanci," dodává Jiří Hlinka z organizátorského týmu Rock for People.

RfP: Dáváme zelenou různým žánrům
Mezi další potvrzené kapely se letos řadí i britští The Wombats, kteří se proslavili singlem Let´s Dance to Joy Division (poslechněte si), a dámská americká kapela The Like, která odkazuje na vlnu britpopu. Už dříve Rock for People potvrdil účast Irů The Levellers nebo Němců Beatsteaks.

„Letošní program bude co do žánrů ještě pestřejší než ten loňský. Ukazuje se, že tuzemské festivalové publikum stále vyžaduje trochu vzpomínání. Rok od roku ale stoupá povědomí o nejnovějších jménech na alternativní scéně, proto se nebojíme ani méně známých jmen,“ říká k dramaturgii line-up dramaturg Petr Fořt z pořádající agentury Ameba Production.

Festival Rock for People (2. - 5. 7. 2011), který se letos uskuteční posedmnácté, chystá vedle několika hudebních premiér pro návštěvníky i několik dalších novinek. Proměnou projde například architektonické a designové řešení Festivalparku, významné rozšíření se chystá u nehudebního programu, inovace čekají rovněž stanové město a systém parkování.

Lístky na festival koupíte přes síť Tickets For People za 1 310 Kč. Cena se však bude zvyšovat. (sli)

Poslechněte si The Streets

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama