Štítek Reklama
21. 9.2013

Nouvelle Prague představí mladé kapely ze zahraničí. Přijďte se podívat

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Lucy Rose zahraje na konferenci - Autor fotografie: Foto webarchiv zpěvačky

Začátek listopadu bude plný velkých koncertů, ale také diskusí. 1. - 2. 11. 2013 se totiž v Praze uskuteční konference Nouvelle Prague 2013, na které se sejdou zástupci nejvýznamnějších evropských hudebních festivalů, promotérů, agentů a dalších profesionálů, aby si vyměnili zkušenosti v oblasti pojištění festivalů, autorských práv, streamingu živých vystoupení, propagace české hudby v zahraničí nebo hudby a práva.

Na konferenci bude mluvit i Martin Elbourne, který vybírá kapely pro festival Glastonbury a je také hudebním konzultantem australské vlády, anebo ředitelka maďarského festivalu Sziget Fruzsina Szep.

Součástí akce bude i přehlídka osmi začínajících zámořských interpretů, kteří se budou chtít dostat do povědomí evropských promotérů. Interpreti se představí v rámci večerního programu na dvou pódiích ve stanu pro 3000 diváků. Na první stagi bude v roli headlinerky čtyřiadvacetiletá zpěvačka a kytaristka Lucy Rose, která loni vydala první desku Like I Used To, druhý headliner je americká hiphopová kapela Dilated Peoples.

. Mladé skupiny z Nouvelle Prague si můžete prostudovat tady. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama