Štítek Reklama
10. 6.2015

Kde hulili Samotáři? Nový projekt vás provede po českých filmových lokacích

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Myslim, že je to tím, že tu lidi málo hulí. Labina Mitevska a Jiří Macháček v Samotářích. - Autor fotografie: 2000 Lucky Man Films

Už vás dlouho nikdo nevyvezl na výlet? Nechte se inspirovat čerstvým projektem CzechTourismu Česko - země jako z filmukterý přichází s konceptem kinematografické turistiky. Na webu i v mobilní aplikaci najdete přes 300 míst po celé republice, která si zahrála v tuzemských i zahraničních snímcích. Průvodce vás zavede na natáčecí placy filmů Kolja, Amadeus, Iluzionista, Pelíšky, Samotáři, Ostře sledované vlaky nebo Musíme si pomáhat. 

Projekt nabízí 20 předpřipravených tematických výletů, flitr dle lokací nebo filmových žánrů a zajímavosti z natáčení. Prohlédnou si můžete fotografie z natáčení nebo si přehrát vidoukázky filmů, abyste si mohli přesně vybavit, na kterém dvorku si hrál Petr Bajza ze seriálu Bylo nás pět nebo uličku, kterou chodil do práce Marian Labuda s Otíkem ve filmu Vesničko má středisková. Aplikace je ke stažení zdarma pro zařízení s operačním systémem Android i iOS. (kar)

 

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama