Štítek Reklama
17. 12.2013

Pohlídejte si dítě přes mobil, pomůže vám služba NajduTě

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

NajduTě, pro bezpečí vašich dětí - Autor fotografie: Foto Shutterstock

Víte, kde je zrovna teď vaše dítě? Díky mobilní asistenční službě NajduTě od společnosti GOPE Systems můžete tyhle starosti hodit za hlavu. NajduTě totiž dokáže vašeho potomka "najít" během necelých deseti vteřin, stejně tak může vyhledat ztracený telefon.

NajduTě funguje na stejné síti jako mobily, přístup k ní máte pouze vy, funguje výhradně po telefonu a nepotřebujete k ní žádnou GPS. Je také provozována ve spolupráci s policií a ministerstvem vnitra a co je nejdůležiotější - můžete ji jednoduše připojit na stávající telefonní číslo vašeho potomka.

Jak služba funguje?

Služba NajduTě se aktivuje zadáním šesticiferného čísla do mobilu, číslo se potom uloží na SIM kartu. Od tohoto okamžiku systém dokáže sledovat mobilní telefon v GSM síti mobilního operátora, provádí pravidelné lokalizace polohy mobilního telefonu a polohu pravidelně zapisuje do systému. V případě, že se dítě například nevrátí včas domů, sdělí operátoři rodičům po telefonu, kde se potomek nachází.

Společnost GOPE Systems službu vyvinula v reakci na zvyšující se počet dětí, které se každý rok pohřešují; každý rok jich policie hledá více než 6 tisíc. Službu si můžete vyzkoušet tady.

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama