Štítek Reklama
2. 5.2010

Potvrzeno: Na Rock for People dorazí Muse

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Muse - Autor fotografie: Foto MySpace kapely

Organizátoři festivalu Rock for People dnes prozradili jméno hvězdy, o jejíž účasti se dlouhou dobu spekulovalo. Festival přivítá v pondělí 5. července největší kapelu v historii akce, britské hvězdy Muse. "Přijedou se šestnácti kamiony. Budeme tomu muset přizpůsobit zázemí festivalu," řekl v neděli 2. května produkční Honza Lippert ve videu, které organizátoři umístili na facebookový profil. V pondělí 3. května pak po nočním jednání upravili organizátoři počet doprovodných vozů na osm.
Největším zásahem do současného plánu organizace budou podle Lipperta technické požadavky na obří pódium ve světovém stylu, případné betonování nebo speciální střecha. "Lidi zvládneme v pohodě, areál festivalu je asi nejlepší místo, kde se podobná akce může konat," řekl Lippert na adresu královéhradeckého letiště. "Jediné, co se může stát, že se festival vyprodá," dodal.
Podle hlavního organizátora Rock for People Michala Thomese měli prozatím největší výpravu letošní headlineři The Prodigy a potom také Arctic MonkeysThe Killers, kteří hráli v Hradci v rámci minulých ročníků. Jejich dva kamiony se ale s vozovým parkem Muse nedají srovnat.
Muse vydali loni v září úspěšné album The Resistance (recenze na Kouli: Muse se bouří proti systému...), v době koncertu na Rock for People budou na evropském turné. V České republice se objeví poprvé. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama