Štítek Reklama
14. 1.2013

Prezident Vojtěch Dyk: Nastává diktatura lásky, pravdy a zpěvu

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Novým prezidentem České republiky se stal frontman kapely Nightwork Vojtěch Dyk. Zvolen byl už po deseti minutách od otevření volebních místností.

"Proč být stále nespokojený s někým jiným? Raději budu panovat sám. Ušetřím si spoustu starostí s nadáváním na druhé. Poddaní, těšte se! Nastává diktatura lásky, pravdy a zpěvu,“ vzkazuje nově zvolený PreziDyk.

Vojtěch Dyk: Nová hymna (Hradu pán)

Jak si to nyní Dyk s Českou republikou představuje (místo svatýho Víta bude hala krytá), to si poslechněte v prezidentské písničce Hradu pán, kterou pro něj složili přátelé z kapely František SoukupJakub Prachař. Ty si - spolu s dalšími spoluhráči Jakubem Antlem, Ondřejem SlukouJanem Maxiánem - zvolil Dyk jako poradce.

"Do úřadu nastoupí člověk, který sice není fyzicky tak atraktivní, ale je plný morálních hodnot, zásad a upřímných slov. Je to nadpozemská bytost s nedozírně přítulnou povahou," říká František Soukup. „Vojta Dyk investoval všechny peníze z nejmenované reklamy na mobilního operátora do úplatku a zdařilo se mu vyhrát," dodává.

Podrobnosti z Hradu přinese pravidelný seriál Lokal PreziDyk. První díl shlédněte tady. (sli)

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama