Štítek Reklama
24. 10.2012

Půlnoční projekce Jamese Bonda Skyfall je v IMAXu vyprodaná

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

James Bond: Skyfall - Autor fotografie: Cinema City

Jestli jste se chystali 25. října na půlnoční premiéru nové bondovky Skyfall do pražského IMAXu, na jehož velkoformátovém plátně se James Bond představí poprvé v historii, a nepořídili jste si v předstihu lístek, je už pozdě. IMAX je vyprodaný, sály však přidávají další kina Cinema City.

 „A to do premiéry zbývají ještě téměř dva dny. Počet sálů, ve kterých speciální projekce proběhnou, se může ještě zvýšit podle diváků, kteří přijdou rovnou do kina, bez rezervace v předprodeji,” upozorňuje marketingový manažer kina IMAX a Cinema City Robert Švec.

Díky velkému zájmu přidala společnost projekce nejen v Praze, ale i v Ostravě, Plzni nebo Pardubicích. Podle zpráv z kina by se znovu alespoň jednou zaplnil i sál IMAX.

Projekce začínají stylově v 0:07 hodin, tedy jen chvíli po půlnoci ze čtvrtka 25. na pátek 26. října 2012.

V nové bondovce, ve které čelí hrozbě přímo MI6 a samotnou M dostihne její minulost, se jako 007 vrací Daniel Craig, Judi Dench jako M a hlavního protivníka hraje charismatický Javier Bardem. Režisérem snímku je Sam Mendes.

Do českých kin vstoupí Skyfall 26. října stejně jako ve Velké Británii a části Evropy, dva týdny před uvedením ve Spojených státech. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama