Štítek Reklama
30. 11.2014

Robbie Williams a jeho kočka ohlásili desku Under the Radar. Vyjde 1. prosince

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Robbie a kočka ohlašují desku - Autor fotografie: YouTube

Zpěvák Robbie Williams v doprovodu své kočky v home made videu oznámil, že 1. prosince vydá nové album, které pojmenoval Under the Radar vol 1. Podívejte se sami.

Ve videu zazní, že Robbie je z písniček (jichž má prý plný počítač) velmi nadšený, že skladba, která zní v podkresu, se na album nedostala, ale bude se hrát na koncertech, a že jeho dlouholetý spolupracovník Guy Chambers není v tuto chvíli nejštastnější. "Myslí si, že jsem blázen, že desku nepropaguju v telce a rádiu. Ale já jsem zbrklý hlupák a chci ji vydat teď, teď, teď," říká. 

Poslechněte si Robbieho v Youradiu

Album vyjde ve stejný den jako deska jeho exkolegů z Take That III. Natočili ji poprvé ve třech, jen chvíli po odchodu Jasona Orange. Williams zároveň putuje ve stopách kolegů U2Beyoncé, kteří své desky vydali bez předchozího proma.

Poslední album dokončil Williams loni, jmenovalo se Swing Both Ways a šlo o úpravy klasických skladeb. S deskou se představil v Praze. Tady je report z koncertu.

Doufáme, že z nového alba bude Robbieho žena Ayda nadšenější než z jeho nedávných tanečků v porodnici, když čekali druhé dítě. (red) 

Fotogalerie

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama