Štítek Reklama
16. 9.2013

Robbie Williams přichází se swingem. Hosté: Lily Allen, Michael Bublé...

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Robbie Williams - Autor fotografie: Foto webarchiv zpěváka

Robbie Williams je v dobré formě. Během posledního roku vydal desku Take The Crown (recenze), vyrazil na turné (tallinský koncert jsme v srpnu viděli v přímém přenosu v kině) a také nachystal novou desku. Swingovou desku. Pod názvem Swings Both Ways vyšla včera.

Poslechněte si Robbieho v Youradiu

Album volně navazuje na album z roku 2001 Swing When You´re Winning a najdeme na ní sedm předělávek klasických swingově laděných songů a šest novinek, které dal Robbie dohromady se svým dlouholetým přítelem a producentem Guyem Chambersem.

"Album je jednoznačně ódou a láskyplným pohledem na období, do kterého jsem nikdy nebyl pozván, protože jsem tu ještě nebyl. Stále se s tou dobou cítím silně propojen,“ dodává ke konceptu Williams.

Deska by měla být atraktivní i díky nevšedním hostům, ba natáčení alba si Robbie totiž pozval Lily Allen, Michaela Bublé, Kelly Clarkson, Rufuse Wainwrighta nebo Ollyho Murse, s nímž Robbi jako předskokan absolvoval i nedávno skončené evropské turné.

“Skladba Dream a Little Dream je jednou z mých nejoblíbenějších písní vůbec, proto jsem vůbec neváhala, když mě Robbie ohledně duetu oslovil. Při natáčení jsem byla trochu nervózní, ale z výsledku jsem nadšená," říká o svém kousku na albu Lily Allen. (sli)

Fotogalerie

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama