Štítek Reklama
7. 7.2012

Rock for People, den 3: Zase déšť. Dreadzone hráli do rána

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Dradzone zdraví fanoušky

Ve znamení nepřízně počasí se letos nesl festival Rock for People, který v sobotu nad ránem skončil. I v pátek večer se nad areálem přehnal déšť a vítr, ačkoliv ne v takové síle jako ve čtvrtek. Pořadatelé proto dění v areálu přerušili a fanoušky po upozornění vlastního meteorologa navigovali buď do betonových hangárů, anebo do polí. Po pominutí hrozby bouře program opět pokračoval.

Kolem jedenácté večer se rozjel anoncovaný koncert Crystal Castles, Peta Dohertyho, který se léčí z drogové závislosti, nahradil Davida KollerBárou Polákovou. Pro fanoušky československé festivalové hudby zahráli Horkýže slíže či Monkey Business.

Ze slovenské Pohody se do Hradce Králové přesunuli The Asteroids Gallaxy Tour, premiéru v Česku si odbyla rudá dračice s drdolem a elektrickou kytarou Anna Calvi a vrcholem pro ty nejvytrvalejší byl koncert dub kapely Dreadzone. Ti hráli podle plánu až do půl čtvrté ráno.

Naopak svůj koncert kvůli větru nemohli odehrát Irie Révoltés. Přidali se tak k Faith No More, Orbital nebo Refused, jimž živel bohužel fanoušky potěšit nedovolil. (sli)

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama