Štítek Reklama
23. 3.2011

Rozzuřený Chris Brown rozbil v televizi okno

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Chris Brown - Autor fotografie: Foto Shutterstock

Americký zpěvák Chris Brown (21) si sice nedávno pochvaloval, jak se od ataku na expartnerku Rihannu změnil a jak ho kolegové berou, zřejmě to ale nebude tak horké. V úterý po rozhovoru v televizi ABC totiž v zuřivosti rozbil okno v šatně. Důvod? Moderátorčina otázka na zmiňovaný útok na Rihannu.  

Brown propagoval v pořadu Dobré ráno, Ameriko nové album F.A.M.E., které tentýž den vyšlo. Během rozhovoru se ho moderátorka zeptala na to, jak v roce 2009 zaútočil na Rihannu. Rozčílený Brown se pokusil vyhnout odpovědi a řekl: "To už je minulost. Nyní se soustředím na nové album."

Po rozhovoru a písničce vběhl do šatny, kde začal křičet a mlátit kolem sebe. Židlí potom rozbil okno. Rozbité sklo se povalovalo po zemi i na chodníku pod oknem. Zaměstnanci televize proto zavolali ochranku, aby situaci vyřešila.

Brown napadl Rihannu v únoru 2009 v předvečer předávání cen Grammy. Na internetu se poté objevily fotografie Rihanniny potlučené tváře. Zpěvák se za svůj čin následně omluvil, dostal ovšem pětiletý podmíněný trest a šest měsíců veřejně prospěšných prací. Musel také absolvovat roční kurz proti domácímu násilí. Ten už má Brown za sebou. (sli)

Chris Brown - Up to You z desky F.A.M.E.

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama