Štítek Reklama
21. 2.2011

SuperStar začala. Vidělo ji méně lidí než pořad na ČT

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Moderátoři Leoš Mareš a Tina - Autor fotografie: Foto SuperStar

V neděli 20. února 2011 se rozeběhl druhý ročník Česko Slovenské SuperStar. Moderátorskou premiéru si odbyla zpěvačka Tina, která díky bílým šatům s obrovským výstřihem zastínila Leoše Mareše. Její moderování bylo nicméně sympaticky civilní.

Poprvé se předvedla i porota; Rytmus si během představení jednoho ze zpěváků pouštěl vrtulník na dálkové ovládání a Gabriela Osvaldová se patnáctileté Romany v narážce na její outfit zeptala, jestli je vánoční stromeček. Narážkami nešetřil ani Paľo Habera, jenž se dotyčné optal, zda je její otec Eskymák.

Objevily se ale samozřejmě i talentovaní soutěžící, například patnáctiletý Čechoameričan Noah Ellenwood, který se skvěle doprovázel na kytaru ve skladbě I Don´t Need No Doctor od Johna Mayera.

Nouze nebyla ani o emotivní olamžiky, moderátorka Tina například ubytovala v hotelovém pokoji jednoho ze soutěžících, který přijel na casting za poslední peníze a o den dříve.
Před porotu také předtoupil údajný bratr porotce Rytmuse. Ten vstal ze své židle a šel se s hochem přivítat. Jestli se opravdu jedná o Rytmusova příbuzného a zda postoupí do dalšího kola, to se dozvíme v pondělí 21. února večer na Nově.

Na první díl SuperStar se podle informací časopisu Týden dívalo 928 tisíc diváků, což je o 770 tisíc méně než na konkurenční pořad ČT1 3 plus 1Miroslavem Donutilem. (sli)

Noah Ellenwood - I Don´t Need No Doctor

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama