Štítek Reklama
1. 6.2009

Susan Boyle se po finále pěvecké soutěže zhroutila

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato

Zpěvačka Susan Boyle se po sobotním finále soutěže Britain's Got Talent, ve kterém překvapivě skončila až druhá, nervově zhroutila! Podle britského listu The Sun se to stalo v londýnském hotelu, kam pro Susan přijela záchranná služba. Ta ji pak za doprovodu policie převezla na soukromou kliniku.

Soutěž "Británie má talent" o necelých pět procent hlasů před Susan vyhrála skupina tanečníků Diversity. Boyle během finále zazpívala píseň I Dreamed a Dream z muzikálu Bídníci, kterou v dubnu ohromila už na začátku soutěže a která ji následně katapultovala k celosvětové slávě. Na finálové vystoupení Susan Boyle se můžete podívat zde.

Hrozila, že skončí
Susan před finále hrozila, že soutěž opustí! Stěžovala si, že je na ni vyvíjen příliš velký tlak. V jednom americkém televizním pořadu to řekl porotce soutěže Piers Morgan. "Je věčně v slzách," dodal. Podle něj si Boyle dokonce už balila kufry.

Přijede do Prahy
Na přelomu června a července Susan přijede do Prahy. Bude tady natáčet desku s Českým národním symfonickým orchestrem. V hlavním městě by měla Susan strávit dva až tři dny. (lbp)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama