Štítek Reklama
11. 8.2014

Sziget všech chutí začíná. Z českých kapel se představí DVA

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

DVA jedou na Sziget - Autor fotografie: Facebook kapely

Na ostrově v centru Budapešti dnes začíná tradiční festival Sziget (11. - 18. 8. 2014). Hlavními jmény line-upu jsou Blink-182, Queens of the Stone Age (obě kapely se tento týden ukážou i u nás), Placebo, Imagine Dragons, Skrillex, Macklemore & Ryan Lewis, Lily Allen, Bastille, Korn, Cee Lo Green (zazpívá také v Hradci Králové na Hip Hop Kempu), Manic Street Preachers, Kelis, The Prodigy, Outkast, Calvin Harris, Klaxons či Madness. Účast naopak zrušila kvůli "hlasové indispozici" London Grammar

Poslechněte si všechny účastníky v Youradiu
Sziget 2013: Jací byli Blur

Za českou scénu se v Maďarsku ukáží DVA, tedy BáraJan Kratochvílovi, kteří letos vydali úspěšnou desku Nipomo. "Na tomto festivalu vystoupíme poprvé, jsme bez speciálních očekávání a přání. Budeme rádi, když bude tak akorát počasí, tak nějak akorát diváků a těšíme se na Budapešť jako takovou," říkají. Festivalu se také zúčastní slovenské skupiny Adalbert, LongitalPeter Lipa Band.

Stream festivalu je možné sledovat na webu akce
   
Sziget se koná na 76 hektarech ostrova na Dunaji. Akci loni navštívilo 362 tisíc fanoušků, letos už jsou k dispozici jen jednodenní vstupenky - poprvé za 22 let jsou vyprodané permanentky. I letos máme na Szigetu zpravodaje, těšte se tedy na reporty. (sli)

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama