Štítek Reklama
7. 9.2012

Tata Bojs dokončují Ležatou Letnou a chystají audovizuální blázinec

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Tata Bojs - Autor fotografie: Foto Supraphon

Fanoušci kapely Tata Bojs, zapiště si do diářů dvě data: 17. 10. chysá kapela velký koncert v klubu SaSaZu, kam si jako hosta pozvala Lenku Dusilovou. Lístky na koncert budou stát v předprodeji 390 korun. Na místě pak vstup vyjde na 450 Kč.

19. 10. potom vyjde DVD Ležatá Letná z loňského koncert v basketbalové hale Sparty. Na DVD se jako bonus objeví ve 2D i 3D verzi nový klip k písničce Homo demo, který Tata Bojs natáčeli na střeště Národního muzea (zpráva).

Jak je u Tata Bojs zvykem, na koncertě v SaSaZu bude nejen co poslouchat, ale také na co se dívat. O vizuální složku se jako vždy postará bubeníka výtvarník v jedné osobě Milan Cais.

„ Plánujeme opět značný upgrate scény a drobné úpravy projekcí. Scéna bude tentokrát v pohybu. Zaujala mě možnost kombinace dvou LED systémů s různou kvalitou rozlišení a různé hloubky jejich instalace. Prostor pódia bude jimi vymezen a my budeme v určitých momentech uzavřeni uvnitř. Pro tuto speciální příležitost jsem kromě spolupracovníka VJ Clada oslovil i další skvělé animátory Dalibora JanduOndřeje Ševčíka. Playlist by měl být částečně odlišný od našich letních koncertů, ale audiovizuální rokenrolovej blázinec to bude jako vždycky," směje se Cais. (sli)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama