Štítek Reklama
27. 1.2015

Tom. Is. Out. Blink-182 potvrdili, že se rozešli s kytaristou DeLongem

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Bubeník Travis Baker - Autor fotografie: Shutterstock

Skupina Blink-182 potvrdila, že se rozešla s kytaristou a zpěvákem Tomem DeLongem. Zbývající dva členové Mark HoppusTravis Barker vysvětlili, že na Toma přestal být spoleh. Odmítl nahrávat nové album a zúčastnit se festivalů. Zároveň tak odmítli DeLongův post na Instagramu, kde fanouškům tvrdil, že skupinu neopouští.

Jak hráli Blink-182 na maďarském Szigetu v roce 2014

"Na 5. leden jsme si zamluvili studio, ale 30. prosince jsme od Tomova manažera dostali mail, že už nemá zájem s námi nahrávat a chce se věnovat svým nehudebním věcem," řekl Hoppus. "Poslali jsme mu kupu mailů, ve kterých jsme žádali o vysvětlení, ale manažer odpověděl: Tom. Is. Out. Je to přesně ten samý mail, který jsme dostali v roce 2004, kdy si od nás Tom dal první pauzu." Do skupiny se pak vrátil v roce 2008.

"Vždycky jsme se ho zastávali. Ale jak se nakonec můžeš zastat někoho, kdo ani nemá koule říct ti přímo, že už s tebou nechce dělat? Každý má přeci nárok na to, aby věděl, na čem je, když se ho to týká," dodali zbylí hudebníci.

DeLongea podle informací zbylých členů nahradí Matt SkibaAlkaline Trio, jenž bude s kapelou hrát na nasmlouvaných festivalech Musink Tattoo Convention a březnovém Music Festival. Blink-182 se v České republice objevili poprvé loni v létě. (red)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama