Štítek Reklama
12. 6.2014

Tori Amos sál nevyprodala, organizátoři přesouvali publikum do prvních řad

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Tori Amos v Praze - Autor fotografie: ČTK/Michal Doležal

Americká zpěvačka Tori Amos se včera potřetí představila v Praze.  Potřetí zahrála v Kongresovém centru, ale ani tentokrát sál nezaplnila a pořadatelé tak ještě před začátkem koncertu přesunuli diváky s lístky na balkon do prořídlých řad v přízemí. Slabší účast ale neznamenala slabé nadšení - přítomní Tori Amos odměnili velkým potleskem.

Poslechněte si Tori Amos v Youradiu

Zpěvačka přijela do Prahy v rámci turné k aktuální desce Unrepentant Geraldines  a na úvodzařadila písničku Parasol ze svého osmého alba The Beekeeper z roku 2005. Zpěvačka měla na jevišti k dispozici klasický klavír i elektrické piano, chvílemi - jak je jejím zvykem (podívejte se pod rychlovkou na klip Bouncing Off Clouds) - hrála na oba nástroje najednou. "Následující píseň jsem si připravila speciálně pro Prahu," oznámila před hitem Crucify z debutového alba Little Earthquakes z roku 1992. Z nového alba Unrepentant Geraldines představila například skladbu Wild Way

Zpěvačka připomínající svými rozpuštěnými vlasy, brýlemi a dlouhými šaty středoškolskou profesorku potěšila obecenstvo také několika převzatými písněmi. Poprvé na svém turné zahrála Imagine z repertoáru Johna Lennona, bouřlivým potleskem její fanoušci přivítali také rozvernou verzi písně Cata Stevense Moonshadow.

   

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama