Štítek Reklama
25. 11.2010

Visací zámek křtí za týden Klasiku

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Obal desky Klasika, aktuálního alba Visáčů - Autor fotografie: Foto webarchiv kapely

Nové album nazvané Klasika pokřtí na svém koncertu 1. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny skupina Visací zámek. Jako host vystoupí soubor BuzerantPetrem Čtvrtníčkem alias Dvanáct fláků od kaďáku. Visáči v čele se zpěvákem Janem Haubertem, která nikdy nezměnila své personální obsazení, oslaví 28. narozeniny. "Tenhle rok zatím nevidím extrémně jiný od let minulých. Hodně se změnilo před pěti lety po písni Známka punku. Tou peckou a albem Punk! se to zlomilo. Dostali jsme se na úroveň váženější kapely, která má lepší časy na festivalech. Taky už málokdy dostaneme k večeři plesnivý párek a šatna nebývá v zakouřeným kamrlíku," řekl Haubert.
Obal novinky Klasika poutá obrázkem dívčích vnadů podepsaných členy kapely. Nápad prý vznikl na poslední chvíli. "My se obvykle takhle podepisujeme, a když si to ta dívka ze Slaného vyloženě užívala, napadlo nás vytasit mobily a vyfotit ji. Slyšeli jsme, že si pak na nás stěžovala, že ji nějak upravili a na fotce vypadá hůř než ve skutečnosti," dodal Haubert.
Lístek na koncert stojí 280 Kč a pořídit si ho můžete přes Eventim. Ten, kdo si vstupenku koupí v Unijazzu, dostane zadarmo plakát. (sli)

Podívejte se na klipovka 50 z aktuální desky Klasika

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama