Štítek Reklama
26. 4.2014

Vladimir 518 a James Cole míří do Prahy, v Roxy představí nový klip

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Vladimir 518, který uspěl na letošním Žebříku - Autor fotografie: Foto ČTK/Pavel Němeček

Šnůra Idiot / Moby Dick tour Vladimira 518, Jamese Colea a jejich hostů se pomalu stáčí do Prahy. Na hiphopový večírek se 2. května chystá klub Roxy. A co fanoušci uslyší? Set Vladimira a jeho kapely, ve které hraje Adam KollerMatěj Havlíček a také zpěvačky Tutti Frutti. Zahostuje si Mike Trafik, jehož hudbu aktuálně můžete slyšet v novém snímku Vejška, a taky LA4, který nabídne společný track s Vladimirem a Jamesem Colem. Toho pak doprovodí DJ Doemixxx.

Poslechněte si desky Moby Dick a Idiot od Jamese Colea a Vladimira 518 v Youradiu

První velké vystoupení si v Roxy střihne mladá pražská krev a nováček Vladimirova labelu Bigg Boss Refew, který zároveň pokřtí svůj čerstvý mixtape Z místa. Premiéru bude mít také Vladimirův klip Tady vládnu já. Skladbu produkoval Mike Trafik a video režíroval Štěpán FOK Vodrážka, jenž s Vladimirem kooperoval už na klipu Kilovej bůh. „Celý track je přímočarý a postavený na rapu samotném. Mým cílem je tedy žánr rapového klipu, který je postavený na vizualitě, nikoli na složitém ději," říká.

Limitovaná kolekce vstupenek je v předprodeji vyprodaná, dostatek lístků za 199 Kč by ale mělo být na místě. Koncerty startují ve 22:00. Kdo chce turné sledovat na sociálnách sítích, ten ať si zapamatuje hashtag #idiotmobydicktour2014. (sli)

Trailer klipu

 

 

Fotogalerie

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama