Štítek Reklama
27. 4.2015

Vypsaná fixa zve na festival na chalupě a plánuje turné s Wohnout

  • Rychlovka
Více rychlovek jako tato
Motiv detailu rychlovky

Vypsaná fixa - Autor fotografie: Facebook kapely

Kdo by rád potkal skupinu Vypsaná fixa, která loni vydala výtečnou desku Krásný smutný den (report ze křtu) tomu se může poštěstit už 26. června v malebné vesnici Vápenný Podol v Železných horách, kde má chalupu bubeník Peters a kde skupina už šestým rokem pořádá malou akci Podolfest. Fixa tam zahraje spolu s Xavierem BaumaxouHerbertem Einsteinem. Další dvě kapely jsou v jednání. 

Druhým festivalem, na kterém se kapela podílí, je benefiční akce On the Road, který pořádá 28. -  29. srpna v areálu u Čochtana u Lázní Bohdaneč společně s kamarády z občanského sdružení Dea Dealbata. "Letos slavíme deset let existence festivalu a společně s námi to oslaví Sto zvířat, Skyline, MuchaKvěty nebo Eéčka a také spřátelené pardubické kapely Dukla a Volant a mnoho dalších. K tomuto festivalu máme i hymnu, která hrdě nese název On the Road," říká frontman kapely Márdi.

Kapelu je živě možno vidět na Majálesech během dubna a května a na vybraných festivalech jako jsou Votvírák, Rock for People, Randál fest 2015 a dalších. Na podzim je připraveno společné turné s kapelou Wohnout. (red)

Mohlo by tě také zajímat

  • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama