Štítek Reklama
Vyhledávání

Celkem nalezených záznamů: 37

Rádia a profily interpretů
Rádia žánrů
 • 31. 12.2016

  TOP 8 skladeb na Silvestra aneb hudební odpočítávání do roku 2017 motiv

  Užijte si zakončení roku poslechem úžasných písniček, které vám zpříjemní odpočítávání a dostanou vás do skvělé nálady. Tyto písně jsou různých žánrů, tak doufáme, že si každý najde to své.

 • 12. 6.2015

  Snoop Dogg chce šéfovat Twitteru. Uživatelé mu už posílají návrhy na zlepšováky motiv

  Snoop Dogg - Autor fotografie: Facebook hudebníka Rapper Snoop Dogg má tak rád sociální síť Twitter, že by jí rád šéfoval. Své přání na Twitter postnul v době, kdy vyšlo najevo, že současný šéf Twitteru Dick Costolo z pozice odchází. Síti se totiž nedaří

 • 24. 9.2015

  Daniel Radcliffe si oholil hlavu a vousy! Foto v článku motiv

  Herec Daniel Radcliffe, známý jako Harry Potter, začal natáčet nový film. A kompletně kvůli němu změnil image!

 • 11. 1.2010

  Snoop Dogg uvařil desku s přáteli. Někteří jsou ale lepší než on sám motiv

  Jak se rapuje na divokém západě? Nejnovější svědectví přináší americký veterán Snoop Dogg. Nápady na novou desku sbíral rok a půl a s finální tváří mu pomohla řada zajímavých a talentovaných hostů. Až by se chtělo říci, že Malice In Wonderland je dílo kamarádů plus Snoop Dogga…

 • 19. 6.2015

  G-funkový král Snoop Dogg se rozpustil v beatech Pharrella Williamse motiv

  Když Snoop Dogg opustil alterega Snoopa Liona a Snoopzillu, hiphopoví fanoušci se začali těšit na jeho návrat k g-funkové klasice. Informace, že celé album bude produkovat Pharrell Williams, s nímž vznikly rapperovy největší hity, pak měla být zárukou toho, že Bush se stane nahrávkou roku. Jenomže nestane.

 • 8. 12.2013

  Videa roku 2013: Miley Cyrus a destrukční koule vévodí světu motiv

  Vlastně to není žádné velké překvápko. Nejsledovanějším klipem roku 2013 na síti Vevo je Wrecking Ball s polonahou Miley Cyrus, která oblizuje kladivo a na destrukční kouli se lascivně pohupuje. Za necelé tři měsíce nasbíralo tohle video přes 390 milionů shlédnutí a v počtu kliknutí za jeden den porazilo i Best Song Ever od boybandu One Direction. Miley ovšem obsadila i druhé místo, zabodovala…

 • 24. 1.2011

  Cameron Diaz: Marihuanu mi prodal Snoop Dogg motiv

  Vítejte u pondělního Šrumce v showbizu, pravidelné dávky informací ze světa popmusic. Americká herečka a modelka Cameron Diaz se v televizním interview přiznala, že na střední škole kouřila marihuanu. Nebylo by na tom nic překvapivého, pokud by netvrdila, že jí drogu prodal známý rapper Snoop Dogg.

 • 10. 9.2008

  Pes, který štěká, ale už nekouše

  Česko je jednou ze zemí, kam Snoop Dogg zatím smí, protože se tu ještě neporval do krve, nestřílel, nevraždil, a to, že se tak choval doma, našim úřadům oproti například britským nevadí. A tak v na hvězdy bohatém září jsme rappera přivítali už podruhé v Praze.

 • 5. 4.2011

  Snoop Doggovo Doggumentary zachraňuje Kanye West motiv

  V roce 1993 pohnul tehdy dvaadvacetiletý rapper Snoop Dogg díky povedenému debutu Doggystyle západním pobřežím. Ani po osmnácti letech se mu ale kvalitu prvotiny nepodařilo překonat. Skladby na nové desce Doggumentary splývají v jednu; i přes spoustu hvězdných hostů, kterou si rapper k nahrávání pozval.  

 • 15. 9.2008

  Co jste si mizzleli?! Snoop Dogg přijel do Prahy motiv

  Gaučový rapper Snoop Dogg vystoupil 8. září v HC Sparta Areně. Roli předskokanů splnil DJ Odoeuvre a Pio Squad. G-Funkový král Snoop Dogg je známý tím, že při tanci i při rapu vypadá, jako že se fláká. Tento koncert naštěstí odfláknutý nebyl, i zvuk byl dobrý. Skvělá party.

YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

Tipy pro vyhledávání
 • chytré rádio — vyhledá stránky se slovy "chytré" nebo

 • "chytré rádio" — uvozovky použij když chceš vyhledat přesný výraz, tedy např. "chytré rádio"

 • chytré AND rádio — vyhledá stránky, které obsahují slova "chytré" i "rádio"

 • +chytré rádio — vyhledá stránky se slovy "chytré" a případně "rádio"

 • chytré -rádio — vyhledá stránky s "chytré", ale vynechá ty, co obsahují slovo "rádio"

 • rádi* — vyhledá stránky začínající na "rádi" - třeba "rádio", "rádií", "rádia" atd.

iStyle
Štítek Reklama