13 způsobů, jak muž říká „Miluji tě“, aniž by to musel říkat

Redakce

Kamarádky se vás ptají: „Už ti to řekl?“. Neřekl, ale vlastně ano a mnohokrát, i když trochu jinak.

 1. Hluboký a procítěný polibek. (mnoho) Pokud je často iniciuje on a vy cítíte pokaždé vášeň, je to ono. Znamená to, že o vás má zájem a je rád ve vaší společnosti.

 2. Jeho kamarádi vás mají rádi. Dávají vám to postupně najevo? To je o tom, že jsou také rádi, když vidí svého kámoše, jak je díky vám šťastný. Díky.

 3. Narušení osobního prostoru. Také vás štve, když se na vás někdo neznámý při hovoru lepí a je moc blízko? V případě, že to dělá váš miláček, je to znak jeho zamilovanosti. Chce vám být blíž než k ostatním. A to se počítá.

 4. Úsměv po polibku. Je jasné, že když někoho kamarádsky políbíte, tak se pak usmíváte. V případě lásky je to navíc opravdu zářivý úsměv.

 5. Pozorně naslouchá. I když se o vašem vztahu nemá ve zvyku moc rozpovídat, když mluvíte vy, visí vám na rtech. Může i souhlasně pokyvovat. Dává tím najevo, jak mu na vás záleží.

 6. Vzpřímený postoj. Dává tím najevo, že chce vyčnívat a zaujmout vás. Jde mu o vás! Jinak by se hrbil.

 7. Stisk ruky. Jednoduché. Držel vás za ruku a jemně stiskl. Způsob jak dát najevo své city.

 8. Telefonování bez důvodu. Ne všichni to dělají a ne i po úvodní fázi zamilovanosti. Je to důkaz toho, že muž je s vámi rád, i když nemáte zrovna nic společného v plánu. A hlavně oblouznila jste ho tak, že na vás pořád musí myslet.

 9. Oční kontakt. Jste na párty a on na vás z druhého konce pokoje spiklenecky a s úsměvem mrkne. Říkat už nic nemusí.

 10. Zrcadlení. Přistihnete ho, jak se tváří stejně jako vy nebo říká to, co vy, nebo má stejné gesto. Je to normální. (jmenuje se to isopraxismus) Páry, co jsou si emocionálně blízko, to tak dělají.

 11. Smysluplné dárečky. Strefil se přesně do toho, co jste chtěla, a ještě se vám to náramně hodí. Prostě vás zná a vaše tužby také. A přemýšlí o tom.

 12. Ach ten žaludek. Láska jím prochází, takže když vám partner vlastnoručně připraví úžasnou mňamku, kterou máte ráda jen vy, je to vyznání. A chutné.

 13. Chválit, chválit a chválit. Jste pro něj vším, tak vás chválí i za blbosti. Třeba, že jste hezky zatočila volantem. Může se to i přejíst, ale spíš ne. (protože nikdo nechválí pořád, že)

9 + 1 problémů, které pochopí každý, komu se někdy strašně moc chtělo na WC

10 věcí, které na ženách odpuzují muže: Moc make upu, neupravenost nebo pomlouvání