4 herci, kteří zemřeli během natáčení filmů. Jaká škoda!

Redakce

Celebrity stejně jako my ostatní nejsou nesmrtelné. Nevyhýbají se jim nešťastné náhody ani deprese. Kdo z filmových hvězd zemřel během natáčení?

Brandon Lee. Brandon Lee zemřel při natáčení filmu Vrána. Brandon se vžíval do jedné ze svých posledních a zásadních scén. Hlavní postava Erica Dravena měla být usmrcena střelou z pistole. Vše bylo sehráno dokonale, až na to, že někdo omylem vyměnil slepé náboje za ostré. Scéna skončila, ale Brandon stále ležel na zemi a nikdo netušil, co se právě stalo. Herec byl opravdu střelen a scéna tedy nebyla hraná, ale skutečná. Brandon byl převezen do nemocnice, ale hned druhý den podlehl svým zraněním. Zemřel v pouhých 28 letech. Zvláštní je, že jeho otec Bruce Lee, slavný herec a mistr bojového umění, také zemřel během natáčení filmu.

Heath Ledger. Heath si zahrál v mnoha filmech, některé z nich jej vynesly na vrchol slávy. Téměř všichni si ho pamatují jako homosexuála Ennise z filmu Zkrocená hora nebo jako bláznivého padoucha Jokera ve snímku Temný rytíř. Bohužel si ani nestihl užít premiéru Temného rytíře. Během doby, kdy natáčel další film Imaginárium Dr. Parnasse, byl nalezen mrtvý ve svém pokoji. Otrávil se velkou dávkou léků. Dlouho se spekulovalo o tom, zda se skutečně zabil, či to byla jen nešťastná náhoda. Podle slov lékařů a jeho rodiny se úmyslně nezabil. Není však novinka, že Heath trpěl depresemi. O tom, zda se úmyslně zabil, či nikoli, se může už jen spekulovat. Skutečnou pravdu se již nedozvíme.

Paul Walker. Paul Walker se proslavil hlavní rolí Briana O’Connera v sérii filmů Rychle a zběsile. Tento blonďatý krasavec bude navždy spojován s rychlými auty. Nejenže s nimi natáčel filmy, ale v jednom i zemřel. Když se to stalo, zrovna natáčel film Rychle a zběsile 7. Paul a jeho přítel Roger Rodas opustili charitativní akci v autě značky Porsche Carrera GT. Roger nezvládl řízení a autem narazil do stromu. Oba zemřeli na místě nehody.

Philip Seymour Hoffman. Philipa můžete znát z filmů Capote nebo Magnolia. V roce 2014 si zahrál naposled ve snímku Hunger Games: Síla vzdoru 1. část. Pár dní před koncem natáčení zemřel ve věku 46 let. O Philipovi bylo známé, že v mládí bojoval s drogovou závislostí. Přesto, že měl být už několik let čistý, na místě jeho úmrtí byla nalezena injekční stříkačka. Lékaři potvrdili, že herec zemřel na předávkování heroinem a kokainem. Ani Philipa v průběhu života deprese neminuly.

Seriál Koule.cz – Slavné ženy a filmy, ve kterých hrály: Angelina Jolie

Seriál Koule.cz – Slavní muži a filmy, ve kterých hráli: Johnny Depp